Хебър (Пазарджик) победи като домакин Раковски 1964 (Севлиево) с 3:0 (25:9,

...

Хебър спечели пресрочно редовния сезон

Хебър (Пазарджик) победи като хазаин Раковски 1964 (Севлиево) с 3:0 (25:9, 25:15, 25:17) в мач от XXI кръг на мъжкото състезание, който се игра в зала „ Васил Левски “. С това първенците записаха 21-ва поредна победа в елита, като с 62 точки и единствено четири изгубени гейма, са едноличен водач във краткотрайното класиране, както и завоюваха предварително постоянния сезон.
Волейболистите на Нефтохимик 2010 (Бургас) се поздравиха с 18-а победа. Воденият от Николай Желязков отбор надигра изрично Локомотив (Пловдив) с 3:0 (25:21, 25:15, 25:17) в среща от 21-и кръг на шампионата, изиграна в града под тепетата.
Волейболистите на Пирин резервират място в четворката. Тимът, воден от Благовест Катранджиев, се наложи като хазаин над Берое 2016 (Стара Загора) с 3:0 (25:19, 25:18, 25:18) в мач от XXI кръг на елита, който се игра в зала „ Септември “. Така разложани се поздравиха със 17-та победа в елита, като 4 загуби и 27 точки са на четвърта позиция във краткотрайното класиране.  Беройци записаха 18-та загуба, като с три триумфа и 8 точки са на четиринадесето място в таблицата.

Останалите резултати:

Марек – Дея спорт 2:3, Сливнишки воин – Левски 1:3, Ботев Луковит – ЦСКА 0:3, Монтана – Дунав 3:0 и Славия – Добруджа 1:3.
Източник: bnr.bg